Doutník Nat Sherman Roosevelt

Vzhled: 4_hvezda
Doutník Nat Sherman Roosevelt působí jako důstojné a elegantní torpédo barvy colorado claro. Zdobí ho kvalitní, hladký krycí list connecticut shade a decentně zvolený zlatý prstýnek. Náplň je vůči krycímu listu nápadně tmavší a voní spíše méně příjemně po mokré slámě.

Konstrukce doutníku: 4_hvezda
Rozměr doutníku je o něco menší, než u většiny torpéd, a sice má 148mm na délku a 20mm v pase. Provedení je poměrně precizní, doutník je tvarově přesný a optimálně utažený. 

doutnik_nat_sherman_roosevelt_2


Tah: 4_hvezda
Dalo by se říci, že by mohl klást větší odpor, ale vzhledem k tomu jak je doutník slabounký, tak to zase tolik nevadí.

Kouř: 3_hvezda
Jedná se o slabý doutník, a tak mám pocit, že úměrně tomu klesla i hustota kouře. 

Hoření: 5_hvezda
Zapálení proběhlo naprosto bez problémů a doutník hoří stabilně a vyrovnaně po celou dobu kouření. 

Chuť, aroma: 3_hvezda
Síla, chuť, aroma, zkrátka vše má příznaky superlajtky. Doutník je velice jemný od zapálení až do konce, přičemž nejvíce mi chutnal přibližně od středu, kde doutník začíná odkrývat o něco více chuti. Je mírně nasládlá s náznaky arašídů v pozadí. Příjemné je, že neštípe ani nehořkne, ale na druhou stranu ani nemá čím zaujmout. 

Popel: 4_hvezda
Popel je pevný, moc se nedrolí, k dokonalosti mu moc nechybí.

Celkové hodnoceni: 3_pul_hvezda
Jedná se o velice jemný a lehký doutník bez výraznějších atributů. Hodí se pro příležitosti, kdy si chcete zabafat, ale nemáte prostor pro vychutnávání. Tedy pro posezení s přáteli, které se může i protáhnout a během něhož nemusíte zůstat jen u jednoho kusu.

Autor recenze: Tomáš Koňařík

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení