Stanislaw Cigar Club

Co je potřeba udělat pro nakupování na www.etrafika.cz za ceny pro členy SCC:

1) Nakoupit na www.etrafika.cz, nebo na našich prodejnách Praha 1, Praha 2 a v Olomouci v min. hodnotě 2 500,- Kč (možný je i součet více menších nákupů doložitelných účtenkami. Nákupy na eshopu není potřeba dokládat účtenkami. Při registraci do Stanislaw Cigar Clubu na prodejně předložte účtenky prodavači, při registraci přes formulář na této stránce pošlete kopie účtenek z prodejen na etrafika@etrafika.cz)
2) Vyplnit a odeslat přihlášku prostřednictvím formuláře na této stránce, nebo v případě nákupů na prodejně můžete přihlášku vyplnit tam a založit si registraci na www.etrafika.cz. Registrovat se můžete zde: Etrafika registrace (Bez Vaši registrace na eshopu není možné nastavit členské slevy pro nákupy na eshopu a budete moci využívat členství pouze v kamenných prodejnách)
3) vyčkat na informační mail s potvrzením aktivace členství SCC pro Vaši registraci
- Po aktivaci členství SCC u Vaši registrace, se Vám budou zobrazovat ceny pro členy SCC. Informaci o výhodnejších cenách a na které produkty se vztahují společně s členskou kartou získáte v informačním dopisu, který vám zašleme po registraci do Stanislaw Cigar Clubu na www.etrafika.cz.

Po odeslání přihlášky do Stanislaw Cigar Clubu, při splnění podmínek pro získání členství,  obdržíte v rozmezí 30 dnů na uvedenou adresu členskou kartu. Majitelé členské karty mohou na www.etrafika.cz nakupovat za výhodnější ceny. V případě, že v uvedeném termínu neobdržíte členskou kartu, informujte nás. Může se stát, že pošta zásilku nedoručí.

Všechna osobní data budou použita pouze pro naši potřebu, potřebu provozovatele klubu SCC a s Vaším souhlasem, nebudou poskytnuta v žádné podobě třetí osobě dle zákona č.101/2000 Sb. Váš souhlas vzniklý registrací můžete kdykoli odvolat a zrušit e-mailové zasílání informací o novinkách.