Doutník Don Diego Torpedo

Vzhled: 3_hvezda
Klasické torpédo s hedvábně hladkým krycím listem barvy colorado claro. Prstýnek působí trochu lacině a celkově jde o na první dojem pěkný, ale nikterak pompézní kousek. Doutník Don Diego Torpedo voní sladce s nádechem dřeva.

Konstrukce doutníku: 3_pul_hvezda
Doutník je 152mm dlouhý a má 20mm v průměru. Krycí list je typu Connecticut shade. Tyto krycí listy pocházejí z rostlin rostoucích ve stínu, tedy pro tabák přirozených podmínek a ve výsledku dodávají povrchu doutníku hladkost jako po ataku žehličkou. Náplň pak tvoří směs brazilských a dominikánských tabáků. Prstýnek jde snadno a bez poškození dolů. 

don_diego_torpedo_2


Tah: 5_hvezda
Ideální a stabilní po celou dobu kouření.

Kouř: 3_hvezda
Hustota kouře standardní.

Hoření: 5_hvezda
Od začátku až dokonce se doutník choval naprosto vzorně a bez jakýchkoliv zásahů hořel naprosto rovnoměrně po celém obvodu.

don_diego_torpedo_3


Chuť, aroma: 4_hvezda
Obecně je chuť velice stabilní od zapálení až do konce. V zásadě je doutník jemný, příjemně nasládlý, ale bez jakéhokoliv zabarvení či zajímavých podtónů. Přibližně v půlce potěší lehkou krémovostí, ke které se časem přidají kešu oříšky. 

Popel: 5_hvezda
Krásně hladký, bílý a pevný. Nedrolí se a je přesně takový, jaký ho má dobrý doutník mít.

Celkové hodnoceni: 4_hvezda
Musím říci, že mě tento doutník příjemně překvapil svými vlastnostmi, jako je rovnoměrné hoření, stabilita popela a vyrovnaný tah. Chuťově je sice přátelský, ale spíše obyčejný. Dá se říci, že rozhodně nezklame, chuťově uspokojí, ale nenadchne. Jedná se spíše o poměrně lehký doutník.

Autor recenze: Tomáš Koňařík

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení