Výměna náustku dýmky

Lze vyměnit poškozený náustek?
 
Poškodili, prokousli nebo snad zlomili jste si náustek u své oblíbené dýmky? Dýmka není ztracená, náustek je možné vyrobit nový. Záměrně uvádíme “vyrobit”, protože až na vyjímky, které tvoří dýmky s osazením náustku systémem spigot bez kování v místé napojení náustku, je nutné nový náustek tvarově upravit na konkrétní dýmku, tedy vyrobit. 
 
Při výrobě dýmky osadí pipemaker surový náustek filtrovým nebo bezfiltrovým čepem, napasuje jej na krček dýmky a poté náustek s krčkem dobrušuje do stejného průřezu. Jakmile dosáhne plynulého přechodu mezi krčkem a náustkem v místě napojení a výsledného požadovaného tvaru náustku, celou část vybrousí do hladka a nakonec vyleští. Náustek pak podle typu dýmky nahřeje a ohne do výsledného tvaru. Stejný postup je poťreba aplikovat i u výměny náustku, jen krček se už nebrousí, brousí se pouze náustek podle tvaru krčku. Při dobrušování tvaru náustku v napojení ke krčku dýmky je občas nutno zasáhnout i do krčku. Potom se ale místo domoří na původní barvu. Proto není možně zakoupit, až na uvedené vyjímky, náustek již hotový na konkrétní typ dýmky.
 
Pokud si na výměnu náustku troufnete sami, v našem eshopu můžete zakoupit polotovary na výrobu nového náustku. V opačném případě Vám můžeme zajistit opravu dýmky v našem servisu. 
 
Kontakty na servis: email: praha@etrafika.cz , tel: 602 556 557
 
novy-naustek-dymky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení