Dýmka Meerschaum Midi HC45
Kód: FO362045Související produkty
Detailní popis produktu
Dýmka Meerschaum Midi. Dýmka je vyrobena z bloku meerschaum pěny. K této dýmce obdržíte certifikát, který Vám přináší další výhody. Fotografie zobrazují originál dýmkyMeerschaum Midi, který po objednání obdržíte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dýmky |
|---|---|
| EAN: | 0001192010 |
| Filtr: | Bezfiltrové provedení |
| Typ náustku: | Náustek Fishtail |
| Materiál náustku: | Akryl |
| Hloubka tabákové komory: | 34 mm |
| Průměr tabákové komory: | 19 mm |
| Výška hlavičky: | 46 mm |
| Šířka hlavičky: | 33 mm |
| Délka dýmky: | 120 mm |
| Výška dýmky s náustkem: | 70 mm |
| Hmotnost: | 30 gr |
| Povrchová úprava: | Provedení Meerschaum |
| Tvar dýmky: | Dýmka více zahnutá 1/2 |
| EKOKOMpbKOM: | 68 |
| EKOKOMprLEP: | 7 |
| EKOKOMprPLA: | 0.06 |
| Počet ks v balení: | 1 ks |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
