Registrace

Vážení zákazníci,

vzhledem k zákonné povinnosti oveřovat elektronicky věk při nákupu tabákových výrobků prostřednictvím eshopu jsme nuceni upravit způsob registrace.

V případě, že máte zájem o nákup tabákových výrobků, pošlete nám na email etrafika@etrafika.cz kopii Vašeho občanského průkazu. Podstatné údaje jsou: Jméno, Příjmení a Datum narození. Ostatní údaje můžete zakrýt.

V případě, že budete nakupovat na IČO (firma), jste ze zahraničí, nebo máte zájem o jiné produkty, které neobsahují tabák, napište nám taktéž na etrafika@etrafika.cz, nebo zavolejte 734 313 085

Budeme Vás neprodleně kontaktovat a v obou případech Vám pošleme odkaz na registraci. V případě zájmu o nákup tabákových výrobků pošleme odkaz na registraci po ověření věku ze zaslaného OP.

Registraci si můžete založit také na našich prodejnách v Praha 1, Praha 2 a Olomouci. Zaslanou kopii OP po ověření věku neprodleně smažeme.

 

Děkujeme za pochopení

Etrafika.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení