Doutník Romeo Y Julieta Mille Fleurs

Vzhled: 3_hvezda
doutník Romeo y Julieta Mille Fleur je strojově balený doutník, jen krycí list je dobalen ručně. Vzhled krycího listu není zrovna ukázkový. Je tenký, nerovný a povrch pokrývají jakési fleky. Barva je tmavší colorado a vůně je nesmírně příjemná. Připomíná květiny a med.

Konstrukce doutníku:
 3_hvezda

Všechen použitý tabák je Kuba Natural. Délka: 128mm, tloušťka: 16mm. Rozměry vzbuzují trochu rozpaky, ale vězte, že i tento krátký a dlouhý chlapík dovede uspokojit.

Tah:
 4_pul_hvezda

Možná malinko tužší, ale nejde o nic znepokojivého.

Kouř:
 3_hvezda

Podle očekávání je kouř řídký.

doutnik_romeo_y_julieta_mille_fleurs_2


Hoření:
 5_hvezda

Doutník hoří bez problému, 16mm průměr je snadné udržet v lati. 

Chuť, aroma:
 4_pul_hvezda

Zpočátku je chuť mírně slaná a kouř krásně voní po medu a květinách.  Uprostřed se bohužel chuť lehce rozplyne a přibude štiplavosti. Ale netrv8 to dlouho a chuť se kupodivu téměř vrací ke stejnému blahu, jaké bylo na začátku a ještě přibude nádech dubového listí. Je možné jej kouřit až do spálení pusy.

doutnik_romeo_y_julieta_mille_fleurs_3


Popel:
 4_hvezda

Světlý, místy tmavý, vroubkovitý, ale dostatečně pevný.

Celkové hodnoceni:
 4_hvezda

Přestože jde o levnější kubu, tak chuťově je naprosto výtečný a určitě bych ho doporučil. Doba kouření asi 50min, ale určitě by se dal vychutnávat déle.

Autor recenze: Tomáš Koňařík

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení