Přířez na výrobu dýmky s náustkem bent akryl 13
Kód: 89187Související produkty
Detailní popis produktu
Předvrtaný přířez na výrobu dýmky osazený akrylovým náustkem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předvrtané přířezy s náustkem |
|---|---|
| Filtr: | 9 mm |
| Materiál náustku: | Akryl |
| Výška hlavičky: | 49 mm |
| Šířka hlavičky: | 39 mm |
| Délka dýmky: | 135 mm |
| Tvar dýmky: | Dýmka více zahnutá 1/2 |
| Počet ks v balení: | 1 ks |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
