Mac Baren - Výběr surového tabáku

V našem skladišti surového tabáku máme dost tabáku k produkci na dva roky. Skladiště obsahuje mnoho druhů a typů tabáku. Hotová tabáková směs obsahuje více jak 35 různých druhů surového tabáku. Když nám dojde zásoba tabáku se specifickými vlastnostmi, můžeme najít tabák z našeho širokého výběru ve skladu, který můžeme použít místo chybějícího druhu.

Kontrola a hledání dobrého surového tabáku je umění, které vyžaduje mnoho zkušeností. A není to práce, kterou se můžete naučit studováním teorie; je to záležitost praktických zkušeností a schopnosti odlišit jemné nuance a rozdíly v chutích.

Každá tabáková směs má svůj vlastní recept, od výběru surového tabáku po speciální metody výroby. Každý faktor má velký vliv na konečnou směs a na chuťový zážitek. Základní složkou receptu je mix různých druhů surového tabáku.

Tabák určený do základního mixu – například sedm druhů virginského tabáku – se sbírá v jedné várce. Po procesu výroby se tato celá várka stane mixem, který se může použít v různých dýmkových tabácích, nebo může být naporcován a zabalen jako hotová směs Mac Baren.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení