Dýmky Brebbia - Historie

Společnost Pipe Brebbia Srl, nebo spíše M.P.B. (Manifattura Pipe Brebbia) se zrodila roku 1953 z asociace vytvořené mezi Achillem Savinellim a Eneam Buzzim již v roce 1947, kde první z nich měl zajišťovat marketing a ten druhý výrobu dýmek pod jménem Savinelli. Vše se povedlo zorganizovat až roku 1953.
 
brebbia-header
 
Výroba, jež byla odjakživa pečlivá a bez jediné chyby, pokračovala tradičním způsobem dalších 60 let. Každý kousek se tehdy vyráběl na starých soustruzích, ovšem s tím, že dokončení se dělalo vždy ručně.
 
Tajemstvím jejich výroby, jestli to tak můžeme říct, se skrývá v respektování tradic a ve zkušenostech získaných několika lety úspěšné práce. Vše by se to dalo velmi jednoduše vyjádřit dvěma slovy: vysoká kvalita.
Továrna je nyní vedená Eneaovým synem, Lucianem.
Několik posledních desetiletí bylo mnoho dýmek Brebbia vyrobeno menšími nezávislými společnostmi, přičemž tyto dýmky se i přesto prodávají pod jménem Brebbia. Pro trh v severní Evropě se vyřezávají dýmky s devítimilimetrovým filtrem, z nichž některé mají navíc i Konex systém značky VAUEN (který zajišťuje dobré usazení filtru).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení