Výroční dýmkové tabáky

Výroční dýmkové tabáky Peterson a W.O. Larsen
 
Většina výrobců dýmkového tabáku přichází každoročně mimo standardní produkci s výročními tabáky, které představují speciální směsi v netradiční designové krabičce. Kuřáci dýmky tak se zájmem každý rok očekávají, jaký bude letošní výroční tabák v limitované edici. Firma Peterson uvádí každoročně na tabákový trh kromě výročního tabáku další dvě edice letní - Summer Time a vánoční - Holiday Season. Aktuální novinkou jsou výroční tabáky W.O. Larsen 2015 a Peterson Holiday Season 2014.
 
 
Vánoční tabák tak jak má být. Jak už je u výročních tabáků Peterson zvykem, je balen po 100g v plechové krabičce s výrazným designem. Základ tvoří Virginie, kterou doplňuje Black Cavendish a Burley. Řez tabáku loose cut zaručuje pomalé hoření. Aromatizace vanilkou s jemnou chutí čokolády řadí tento tabák k aromatickým tabákům, ale spolu s vyváženým tělem tabáku tvoří při kouření harmonickou chuť. V místnosti středně silné příjemné aroma. Celkově jej můžeme zařadit k tabákům středně slabým až slabším.
 
 
Slabší, středně aromatizovaný tabák s příchutí brandy, malin a granátového jablka.  Vlastní směs tvoří dvakrát fermentovaný Black Cavendish, Virgínie a Burley.  Řez tabáku loose cut kombinovaný s řezem cube (Burley) doplněný o okvětní lístky bílých čajových růží. Výrazné aroma v mistnosti. Baleno v plechovce po 100g a značeno letopočtem.
 
vyrocni-dymkove-tabaky-2014-2015
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení