Výroční a vánoční dýmky Design Berlin

 
Tak jako většina firem zabývajících se výrobou dýmek tak i firma Pfeifenstudio Hartmann db - Design Berlin pravidelně uvádí na trh své výroční a vánoční dýmky.
 
Dýmka má asymetrický tvar, dá se říct, že se jedná o freehand.  Černý akrylový náustek je zdoben šírším světlým nebo tmavým kroužkem, lemovaným úzkými kroužky. Moření do hněda s kontrastem dává vyniknout krásné kresbě dřeva. Ze spodní strany hlavičky dýmky jsou patrné tkzv. ptačí oči. Montáž na 9mm filtr. Dýmka je dodávána s číslovaným  certifikátem výrobce v zajímavě řešené krabičce s oltářovým otvíráním.
 
vyrocni_dymka_design_berlin_jahrespfeife_2015
 
 
Tato  „bentka“ má klasický tvar nazývaný „apple“. Svými rozměry se řadí mezi dýmky střední velikosti. Obě námi nabízené dýmky jsou v hladném provedení, buď ve světlé barvě dřeva nebo s červeno-hnědým mořením, ve vysokém lesku. U obou dýmek vyniká krásná kresba dřeva. Černý akrylový náustek je zdoben šírším světlým akrylovým kroužkem, lemovaným úzkými kroužky.. Montáž na 9mm filtr. Balena je v designové krabičce s datací a označením dýmky.
 
vanocni_dymka_design_berlin_x-mas_2014-svetla
 
vanocni_dymka_design_berlin_x-mas_2014-hneda
 
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení