Výroční a vánoční dýmky Design Berlin

 
Tak jako většina firem zabývajících se výrobou dýmek tak i firma Pfeifenstudio Hartmann db - Design Berlin pravidelně uvádí na trh své výroční a vánoční dýmky.
 
Dýmka má asymetrický tvar, dá se říct, že se jedná o freehand.  Černý akrylový náustek je zdoben šírším světlým nebo tmavým kroužkem, lemovaným úzkými kroužky. Moření do hněda s kontrastem dává vyniknout krásné kresbě dřeva. Ze spodní strany hlavičky dýmky jsou patrné tkzv. ptačí oči. Montáž na 9mm filtr. Dýmka je dodávána s číslovaným  certifikátem výrobce v zajímavě řešené krabičce s oltářovým otvíráním.
 
vyrocni_dymka_design_berlin_jahrespfeife_2015
 
 
Tato  „bentka“ má klasický tvar nazývaný „apple“. Svými rozměry se řadí mezi dýmky střední velikosti. Obě námi nabízené dýmky jsou v hladném provedení, buď ve světlé barvě dřeva nebo s červeno-hnědým mořením, ve vysokém lesku. U obou dýmek vyniká krásná kresba dřeva. Černý akrylový náustek je zdoben šírším světlým akrylovým kroužkem, lemovaným úzkými kroužky.. Montáž na 9mm filtr. Balena je v designové krabičce s datací a označením dýmky.
 
vanocni_dymka_design_berlin_x-mas_2014-svetla
 
vanocni_dymka_design_berlin_x-mas_2014-hneda