Nákupní taška

Nákupní taška:

0 položek za 0

Přihlášení:

RegistraceZapomenuté heslo

Platební karty
Toggle menu
www.etrafika.cz
Naše kamenné prodejny
Kamenné prodejny
Shop roku
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Tommaso Spanu

Tommaso Spânu pochází ze Sardinie. Po roce 1963 se odstěhoval na sever Itálie, kde se vyučil dýmkařskému řemeslu. Pro jeho výjmečný talent si ho brzy všimnul Alberto Paronelli, známý výrobce dýmek. Dýmky pod značkou Clairmont (obchodovaná firmou Paronelli) byla převážně jeho dílem a dýmky této značky nesly i jeho jméno. Spolupracoval se známými výrobci jako je Guiseppe Ascorti, Luigi Radice. V roce  1979 se vrací na Sardinii a zakládá svoji vlastní firmu Novarete SNC DI Spânu Thomasso. V současnosti pracuje s bratrem a dvěma syny. Všechny dýmky vyrábí výhradně ručně. Roční výroba je okolo tisíce kusů.

Tomasso Spânu vyrábí dýmky nejen z briáru ale i z jiných dřev která kombinuje (oliva, buk, jalovec, zimostráz), je jediným kdo dělá dýmky z dřeva citronovníku. Tyto dýmky jsou bílé až nažloutlé a nesou označení „ Limone“. V jeho dílně vznikly i dýmky Sughero, převážně briárové, které jsou pokryty kůrou korkového dubu. Vyrábí je v omezeném množství. Tyto dýmky jsou poctou  místním lidem na Sardínii, kterí pracují právě s korkovou kůrou. Jsou poměrně lehké a textura korkové kůry je na dotyk velmi příjemná.

Pro vyhledání dýmky podle detailních parametrů použijte
Podrobné vyhledávání dýmek

 

Dýmka Tom Spanu Billiard 02 Dárek

6 300,-
18+
Náhled
Dýmka s certifikátem
Brno
Tyršova 847, Modřice
Tel.: 603 707 020
E-mail: etrafika@etrafika.cz
Po–Pá: 9:00–15:30
po telefonické domluvě
zavřít
Dýmka Tom Spanu. Dýmka je povrchově upravená korkovou kůrou. K této dýmce obdržíte certifikát, který Vám přináší další výhody. Fotografie zobrazují originál dýmky Tom Spanu, který po objednání obdržíte.
 
Cena: 6 300 Kč
Strana:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Ministerstvo zdravotnictví varuje:
kouření způsobuje rakovinu

	
	
	
	
	

Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let.
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Souhlasím