Poznejte svou chuť

Poznejte svou chuť

Lidé, kteří teprve začínají kouřit doutníky, by měli nejdříve zkoušet spíše menší doutníky s jednodušší chutí. Větší doutníky jsou naplněny větším množství tabáku a mají proto tendenci být výraznější v chuti. Dobrá rada pro každého začátečníka je proto začít s menšími doutníky a propracovat se k Churchills a Double Coronas.

V potaz je potřeba brát i jednotlivé složky doutníku (náplň, vázací list a obalový list). Doutníky s dominikánskou náplní a vázacím listem, a stejně tak doutníky s kamerunským obalovým listem, vám často poskytnou jemnější chuť; naopak doutníky s náplní a vázacím listem z Nikaragui, nebo kousky s obalovým listem z Ekvádoru mohou více vyhovovat těm, kteří mají rádi komplexnější směsi s mnohem výraznější chutí. Do druhé zmiňované skupiny by patřily i dominikánské puros se středním až plným tělem.

Vzhledem k obrovskému množství doutníků se začátečníkům radí, aby si nejdříve kupovali jen jednotlivé doutníky a ne hned celá balení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení