Věrnostní program

Věrnostní program pro kuřáky dýmky

Naši zákazníci, kouřící dýmku, se koupí dýmky v hodnotě nad 1 000,- Kč automaticky zapojují do věrnostního programu. Každá dýmka v ceně nad 1 000,- Kč je opatřena certifikátem, který majiteli dýmky přináší výhody. 

certif_hodula_w

Zákazník, který vlastní 7 ks certifikátů, od nás obdrží s další objednávkou stojánek na 7 dýmek drátěný zdarma.
Zároveň má držitel tohoto certifikátu nárok čerpat 50% slevu na základní servis dýmky, na kterou je certifikát vystaven (přeleštění, vyčištění). Slevu na servis je možné čerpat maximálně do dvou let od nákupu dýmky. 

Jak použít certifikáty?
V případě, že vlastníte 7 ks certifikátů typu, pošlete nám je nascanované na e-mail etrafika@etrafika.cz, nebo poštou na naši adresu, přibalíme do vaši další objednávky stojánek na 7 dýmek drátěný zdarma (včetně zaslaných certifikátů). Zákazníci, kteří si budou chtít stojánek vyzvednou na některé z našich prodejen, bude stojánek doručen na prodejnu.
Čísla zaslaných certifikátů, za které zákazník získa stojánek, budou zaevidována a nebude je v budoucnosti možné pro získání stojánku využít.

Servis dýmky
V případě, že máte zájem využít servis na vaši dýmku, zašlete nám ji společně s originálem certifikátu na naši adresu (výhodné je poslat více dýmek najednou). Po vyhotovení servisu Vám je přibalíme k vaši další objednávce, nebo zašleme na vaši adresu (včetně certifikátu) za cenu poplatku za přepravu (dle zvolené přepravy). Na zadní straně certifikátu bude po využití servisu toto označeno a zároveň zaevidováno v naši evidenci. Servis je možné využít u každé dýmky opatřené certifikátem pouze jednou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení