Věrnostní program

Věrnostní program pro kuřáky dýmky

Naši zákazníci, kouřící dýmku, se koupí dýmky v hodnotě nad 1 000,- Kč automaticky zapojují do věrnostního programu. Každá dýmka v ceně nad 1 000,- Kč je opatřena certifikátem, který majiteli dýmky přináší výhody. 

certif_hodula_w

Zákazník, který vlastní 7 ks certifikátů, od nás obdrží s další objednávkou stojánek na 7 dýmek drátěný zdarma.
Zároveň má držitel tohoto certifikátu nárok čerpat 50% slevu na základní servis dýmky, na kterou je certifikát vystaven (přeleštění, vyčištění). Slevu na servis je možné čerpat maximálně do dvou let od nákupu dýmky. 

Jak použít certifikáty?
V případě, že vlastníte 7 ks certifikátů typu, pošlete nám je nascanované na e-mail etrafika@etrafika.cz, nebo poštou na naši adresu, přibalíme do vaši další objednávky stojánek na 7 dýmek drátěný zdarma (včetně zaslaných certifikátů). Zákazníci, kteří si budou chtít stojánek vyzvednou na některé z našich prodejen, bude stojánek doručen na prodejnu.
Čísla zaslaných certifikátů, za které zákazník získa stojánek, budou zaevidována a nebude je v budoucnosti možné pro získání stojánku využít.

Servis dýmky
V případě, že máte zájem využít servis na vaši dýmku, zašlete nám ji společně s originálem certifikátu na naši adresu (výhodné je poslat více dýmek najednou). Po vyhotovení servisu Vám je přibalíme k vaši další objednávce, nebo zašleme na vaši adresu (včetně certifikátu) za cenu poplatku za přepravu (dle zvolené přepravy). Na zadní straně certifikátu bude po využití servisu toto označeno a zároveň zaevidováno v naši evidenci. Servis je možné využít u každé dýmky opatřené certifikátem pouze jednou.