Dýmkové tabáky Mac Baren 7 Seas - Kde to všechno začalo

Ve dnech velkých objevitelů sedmi moří přišla chvíle, kdy všechna dobrodružství skončila. Byl to věk hrdinů a pirátů, mírumilovných obchodních plavidel, ale i častých válek.

77seas_1

Historické knihy jsou plné vzrušujících příběhů sedmi moří navždy spojovanými s takovými jmény jako Kolumbus, Vasco da Gama, Magellan nebo kapitán James Cook.

Christopher Kolumbus je obzvláště důležitý pro kuřáky dýmek, protože se podílel na objevení tabáku. Původně byl pověřený, aby hledal v Karibiku zlato, ale v tabáku našel něco mnohem cennějšího.

Dýmkové tabáky 7 moří (7 Seas) jsou chloubou Severní Ameriky, která je kolébkou kouření dýmek. Dýmkový tabák je vyráběn podle náročných a přísných standardů hrdé americké tradice a je mu věnována stále stejně starostlivá péče. 7 moří (7 Seas) má stejnou aromatickou chuť, kterou tak dobře známe z populárních amerických tabáků, jež nadchly několik milionů kuřáků dýmek po celém světě. Tato aromatická chuť je hedvábně jemná a delikátní s nezapomenutelným aromatem.

7seas_2

Dýmka se tabákem 7 moří (7 Seas) snadno plní a lehce se zapaluje. Takže vše, co potřebujete udělat, je natáhnout se a užít si úžasnou chuť tabáku a možná také snít o dobrodružstvích na sedmi mořích.