Nákupní taška

Nákupní taška:

0 položek za 0

Přihlášení:

RegistraceZapomenuté heslo

Platební karty
Toggle menu
www.etrafika.cz

Poznejte svou chuť

Poznejte svou chuť
Poznejte svou chuť

Lidé, kteří teprve začínají kouřit doutníky, by měli nejdříve zkoušet spíše menší doutníky s jednodušší chutí. Větší doutníky jsou naplněny větším množství tabáku a mají proto tendenci být výraznější v chuti. Dobrá rada pro každého začátečníka je proto začít s menšími doutníky a propracovat se k Churchills a Double Coronas.

V potaz je potřeba brát i jednotlivé složky doutníku (náplň, vázací list a obalový list). Doutníky s dominikánskou náplní a vázacím listem, a stejně tak doutníky s kamerunským obalovým listem, vám často poskytnou jemnější chuť; naopak doutníky s náplní a vázacím listem z Nikaragui, nebo kousky s obalovým listem z Ekvádoru mohou více vyhovovat těm, kteří mají rádi komplexnější směsi s mnohem výraznější chutí. Do druhé zmiňované skupiny by patřily i dominikánské puros se středním až plným tělem.

Vzhledem k obrovskému množství doutníků se začátečníkům radí, aby si nejdříve kupovali jen jednotlivé doutníky a ne hned celá balení.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Ministerstvo zdravotnictví varuje:
kouření způsobuje rakovinu

	
	
	
	
	

Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let.
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Souhlasím