Kubánské doutníky Cohiba Magicos

Doutníky Cohiba Magicos Maduro 5 jsou ve formátu robusto s jedinečnou sladkostí. Klíčem k jedinečné chuti a vzhledu tohoto doutníku je  fermentace krycího listu po dobu 5 let (označuje to i číslo 5 v názvu doutníku), což je dvojnásobná délka než je obvyklé u kubánských doutníků. To jim dává právě vyjímečné sladké tóny v chuti, tmavou barvu a olejnatě sametový povrch.

Doutníky Cohiba jsou vlajkovou lodí značky Habanos. Byly vytvořeny v roce 1966 pro samotného Fidela Castra a byly vyrobeny v tehdejší nejtajnější, ale nyní světově proslulé továrně El Laguito.
Jedinečné je také to, že listy seco a ligero, které tvoří výplň (filler) a tvoří hlavní složku chuti jsou fermentovány třikrát, přičemž  třetí fermentace probíhá v dřevěných sudech, kde opět získávají přírodní sladkost. Třetí fermentace je typická pro doutníky Cohiba. Doutníky jiných kubánských značek jsou fermentovány pouze dvakrát.
 
doutniky_cohiba_magicos_10
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení