Dýmkové tabáky Peterson

Tabáky do dýmky Peterson
 
Dýmkový tabák Peterson Signature Flake/100
Peterson Signature flake je jeden ze série tabáků, tkzv. „Série zakladatelů“ vyrobených ke 150 letům výročí založení firmy na počest zakladatelů firmy, Charlese Petersona, Henryho a Frederika Kappa.
Jak už název napovídá, jedná se tabák typu flake, plátky jsou lehce nesoudržné. Složen je ze světlých vyzrálých Virginií a po otevření plechovky můžeme cítit jemné citrusové aroma a sladkost, které jsou ovšem dány fermentací vyzrálého tabáku.
Síla tabáku je slabší střed s charakteristickou chutí tabáku. Aroma v místnosti je příjemné. Skvěle hoří až do konce na kterém zbyde světle šedý popel.
 
Dýmkový tabák Peterson 1865 Mixture/100
Peterson 1865 je jeden ze série tabáků, tkzv. „Série zakladatelů“ vyrobených ke 150 letům výročí založení firmy na počest zakladatelů firmy, Charlese Petersona, Henryho a Frederika Kappa.
Jedná se o latakiovou směs (mixture) tvořenou Virginií a Latakií, střední síly. Ve vůni čerstvě otevřené plechovky je cítit výrazně Latakie, při kouření je latakiové chuti pak méně, ale je velmi vyvážená. Tabák skvěle hoří a kouř je vcelku chladný.
 
tabaky-do-dymky-peterson

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení