Dýmkové tabáky Peterson

Tabáky do dýmky Peterson
 
Dýmkový tabák Peterson Signature Flake/100
Peterson Signature flake je jeden ze série tabáků, tkzv. „Série zakladatelů“ vyrobených ke 150 letům výročí založení firmy na počest zakladatelů firmy, Charlese Petersona, Henryho a Frederika Kappa.
Jak už název napovídá, jedná se tabák typu flake, plátky jsou lehce nesoudržné. Složen je ze světlých vyzrálých Virginií a po otevření plechovky můžeme cítit jemné citrusové aroma a sladkost, které jsou ovšem dány fermentací vyzrálého tabáku.
Síla tabáku je slabší střed s charakteristickou chutí tabáku. Aroma v místnosti je příjemné. Skvěle hoří až do konce na kterém zbyde světle šedý popel.
 
Dýmkový tabák Peterson 1865 Mixture/100
Peterson 1865 je jeden ze série tabáků, tkzv. „Série zakladatelů“ vyrobených ke 150 letům výročí založení firmy na počest zakladatelů firmy, Charlese Petersona, Henryho a Frederika Kappa.
Jedná se o latakiovou směs (mixture) tvořenou Virginií a Latakií, střední síly. Ve vůni čerstvě otevřené plechovky je cítit výrazně Latakie, při kouření je latakiové chuti pak méně, ale je velmi vyvážená. Tabák skvěle hoří a kouř je vcelku chladný.
 
tabaky-do-dymky-peterson