Nákupní taška

Nákupní taška:

0 položek za 0

Přihlášení:

RegistraceZapomenuté heslo

Platební karty
Toggle menu
www.etrafika.cz

Doutník Stanislaw Reserve Pyramid

Doutník Stanislaw Reserve Pyramid
Vzhled:
Krycí list nádherné olejnaté barvy maduro je drsnějšího vzhledu. Má výraznější žilkování a pokrývají jej jemné chloupky. Tento list pochází z Brazílie; náplň a vázací list pak pocházejí z Dominikánské republiky, kde se tyto doutníky i balí. Vůně je zemitější, velice příjemná.

Konstrukce doutníku:
Jedná se o tvar Pyramid, který není úplně běžný. Nicméně je pohledný, zachovává svým postupným zužováním dobrou stabilitu chuti a zúžení hlavy doutníku je i pohodlnější do pusy. Délku doutníku jsem naměřil 172mm, tloušťka paty pak 22mm. V krycím listu byla malá prasklinka, ale naštěstí nepouštěla falešný vzduch.

Doutníky Stanislaw

Tah:
Po celou dobu kouření, byl tah optimální.

Kouř:
Dle očekávání, plný a světlý.

Hoření:
Naprosto bezproblémové, vyrovnané a zachovává obvod bez jakýchkoliv zásahů.

Chuť, aroma:
V chuti se toho dá najít poměrně dost. Přišel mi výrazně sladší i v porovnání s jinými doutníky, které se ke mně kdy dostaly. Vyzvedl bych asi zajímavou a moc příjemnou chuť kakao/koření. Dále se přibližně ve druhé třetině objevila chuť obecně asi pražených plodů. Změny v chuti nejsou příliš dramatické a zejména sladkost je zachována až do nehořkého konce.

Doutníky Stanislaw

Popel:
Vzhledově je světlý s malými černými tečkami, zřejmě po již zmiňovaných chloupcích. Mechanicky ale je spíše drolivý a dělá nepořádek.

Celkové hodnoceni:
Doutník Stanislaw Reserve Pyramid mě velice zaujal. Stojí za to si jej vychutnat a byla by škoda si jej vzít do rušného prostředí, kde o tuto možnost člověk přichází. Rozhodně si zaslouží knihu nebo podobné klidné rozptýlení a vhodný nápoj. Zařazuji mezi doutníky, které si rád zopakuji.

Autor recenze: Tomáš Koňařík

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Ministerstvo zdravotnictví varuje:
kouření způsobuje rakovinu

	
	
	
	
	

Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let.
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Souhlasím