Nákupní taška

Nákupní taška:

0 položek za 0

Přihlášení:

RegistraceZapomenuté heslo

Platební karty
Toggle menu
www.etrafika.cz

Doutník Flor de Copan Belicosos

Doutník Flor de Copan Belicosos
Vzhled:
Tento doutník má délku 151 mm a tloušťku 22mm,  je tedy poměrně masivní. Doutník se bude líbit především těm, kteří mají v oblibě mohutnější  doutníky. Zabalen je do cedrové dýhy, kterou lze použít k zapálení. Je však nutné odstranit z ní všechny nálepky. Hedvábný krycí list Conecticut v odstínu colorado claro je opravdu precizně navinutý a nenajdete na něm žádné kazy či jiné estetické vady.

Konstrukce doutníku:
Doutník je vyroben v Hondurasu, kde se hned po Dominikánské republice vyrobí nejvíce ručně balených doutníků na světě. Již zmíněný krycí list pochází z Ekvádoru, vázací list Cubanito je zase z Hondurasu a jako náplň pak výrobci použili list z Hondurasu a Nikaragui.

Doutníky Flor de Copan

Tah:
Pro většinu lidí je tah doutníku až příliš silný. Nejsilnější tah kuřák zaznamená především uprostřed doutníku, což může vést k nepříjemnému popálení jazyka.

Kouř:
Po zapálení doutníku člověk snadno nabyde dojmu, že doutník téměř nehoří. Po několika centimetrech ale doutník začne produkovat hustý, až krémový kouř.

Doutníky Flor de Copan

Hoření:
Se zapalováním doutníku mohou být kvůli jeho velkým rozměrům menší problémy. Dodaná cedrová dýha k jeho zapálení samotná nestačí a je potřeba použít sirky, nebo plynový zapalovač. Během kouření je dobré doutník pozorně sledovat, protože se stává, že začne více prohořívat uprostřed těla než na jeho krajích.

Chuť, aroma:
Ze začátku kouření v chuti převažují dřevité tóny, později ale dřevitá chuť mizí a místo ní se objevuje jemná příchuť kešu oříšků, která vydrží až do samého konce. Na úplném závěru se navíc ještě přidá chuť oříškového mixu.

Doutníky Flor de Copan

Popel:
Popel má šedivou barvu a má tendenci dost špinit, protože se drolí a nedá se s ním tedy téměř vůbec manipulovat.

Celkové hodnoceni:
Tento doutník je určitě vhodný pro všechny, kteří mají rádi masivnější kousky. Zaujme především svou jemnou chutí kešu oříšků. Obsahem nikotinu se řadí do středně silné skupiny doutníků. Co se týče ceny doutníku, tak ta odpovídá jeho kvalitě. Není ani příliš vysoká, ani výrazně nízká. Jedinou vadou na doutníku je fakt, že je potřeba jej během kouření kontrolovat, aby hořel rovnoměrně po celém svém obvodu a ne jen uprostřed těla.

Autor recenze: Tomáš Koňařík
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Ministerstvo zdravotnictví varuje:
kouření způsobuje rakovinu

	
	
	
	
	

Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let.
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Souhlasím