Nákupní taška

Nákupní taška:

0 položek za 0

Přihlášení:

RegistraceZapomenuté heslo

Platební karty
Toggle menu
www.etrafika.cz

Doutník Stanislaw Special Vintage Red Torpedo

Doutník Stanislaw Special Vintage Red Torpedo
Vzhled:
Doutníkoví znalci jistě dobře ví, že všechny doutníky ze speciálních sérií od Stanislava mají dva prstýnky. I doutník Stanislaw Vintage Red Torpedo vyrobený ze světlého krycího listu v odstínu Colorado Claro tedy má tyto dva prstýnky. Jeden prstýnek můžete najít před ramenem, druhý pak zdobí stažení paty. Prstýnky jsou sice oproti jiným zahraničním značkám nalepeny s kratším předělem, což může některým vadit z estetického hlediska, vzhled doutníku ale není tímto faktem nijak výrazně narušen.

Doutníky Stanislaw

Konstrukce:
Doutník měří 164 mm, nemá žádné konstrukční vady a ani na krycím listu nenajdeme žádné kazy. Často mají například baliči doutníků problémy s oblastí konického ramene. U doutníku Torpedo je však i tato část zabalená s největší péčí. Pata doutníku je díky stažení prstýnkem také v pořádku. Krycí list je pěkně hladký, jen v jednom místě úplně dobře nepřiléhá k tělu doutníku. Na oříznutí tohoto doutníku je nejlepší použít dobře nabroušený ořezávač - jinak totiž můžete mít s oříznutím menší problémy.

Tah:
Doutník má dobrý, vyvážený tah, takže s natahováním dýmu nejsou žádné problémy. Pro kuřáky, kteří mají v oblibě spíše těžší tah, je dokonce tah Torpeda příliš volný. V průběhu kouření se tah nijak výrazně nemění.

Doutníky Stanislaw

Kouř:
Doutník produkuje silný kouř. V první a třetí třetině by se dala dávka kouře zařadit do průměru, druhá třetina však produkuje nadprůměrné množství kouře.

Hoření:
Hoření je během celé doby kouření dobře vyvážené, doutník nezhasíná a není tedy nutné jej znovu zapalovat. Díky světlému krycímu listu můžete mezi popelem a neohořelým listem vidět úzkou černou linku.

Doutníky Stanislaw

Chuť:
Doutník má zhruba středně výraznou chuť s tóny dřeva a koření. V průběhu kouření se pak postupně objevují i sladké tóny chuti, zejména můžete ucítit mandle a marcipán.

Aroma:
V aromatu Torpeda jsou cítit převážně žíně a čaj. Aroma žíní kuřák zachytí zejména během kouření obvodu doutníku. Pata doutníku a jeho náplň je pak více cítit po čaji a také po méně výrazném tabáku.

Doutníky Stanislaw

Popel:
Popel z doutníku téměř neodpadává. Barvu má příjemnou, i když je nutné říct, že by mohl mít kompaktnější obvod a delší držení – alespoň o pár milimetrů.

Celkové hodnocení:
Tyto doutníky seženete za 155,-, což je příznivá a zcela vyhovující cena. Pokud porovnáme Red Torpedo s ostatními doutníky ze série Blue Vintage, zjistíme, že se Torpedo může pochlubit lepší konstrukcí i chutí. Proto bývá Red Torpedo oblíbenější.

Doutníky Stanislaw

Autor recenze: Zdeněk Hauk
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Ministerstvo zdravotnictví varuje:
kouření způsobuje rakovinu

	
	
	
	
	

Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let.
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Souhlasím