Nákupní taška

Nákupní taška:

0 položek za 0

Přihlášení:

RegistraceZapomenuté heslo

Platební karty

Kubánské doutníky Cohiba Magicos

Kubánské doutníky Cohiba Magicos

Doutníky Cohiba Magicos Maduro 5 jsou ve formátu robusto s jedinečnou sladkostí. Klíčem k jedinečné chuti a vzhledu tohoto doutníku je  fermentace krycího listu po dobu 5 let (označuje to i číslo 5 v názvu doutníku), což je dvojnásobná délka než je obvyklé u kubánských doutníků. To jim dává právě vyjímečné sladké tóny v chuti, tmavou barvu a olejnatě sametový povrch.
Doutníky Cohiba jsou vlajkovou lodí značky Habanos. Byly vytvořeny v roce 1966 pro samotného Fidela Castra a byly vyrobeny v tehdejší nejtajnější, ale nyní světově proslulé továrně El Laguito.
Jedinečné je také to, že listy seco a ligero, které tvoří výplň (filler) a tvoří hlavní složku chuti jsou fermentovány třikrát, přičemž  třetí fermentace probíhá v dřevěných sudech, kde opět získávají přírodní sladkost. Třetí fermentace je typická pro doutníky Cohiba. Doutníky jiných kubánských značek jsou fermentovány pouze dvakrát.

Kubánské doutníky Cohiba


Ministerstvo zdravotnictví varuje:
kouření způsobuje rakovinu

	
	
	
	
	

Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let.
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Souhlasím