Nákupní taška

Nákupní taška:

0 položek za 0

Přihlášení:

RegistraceZapomenuté heslo

Platební karty
Toggle menu
www.etrafika.cz
Naše kamenné prodejny
Kamenné prodejny
Shop roku
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Maczko Biftek Jiří

Maczko Biftek Jiří

Jmenuji se Jiří Maczko a je tomu již dávno, co vystupuji pod přezdívkou Biftek. Narodil jsem se v posametových 90. letech minulého století. Můj tatínek je tesařem, a tak mě odmala provázela vůně čerstvě zpracovávaného dřeva, kterou jsem si postupně zamiloval. Není tedy náhodou, že i já jsem se vyučil tesařem. Dílničku sdílíme s otcem v našem zamilovaném Boru u Tachova. Rok 2016 přinesl přelom v podobě mé první vyrobené dýmky. Byla osudová. Výroba dýmek a dýmkaření obecně mě naprosto pohltily a já si uvědomil, že toto je má budoucnost a osud. Koníček a zároveň obživa. Při výrobě dýmek mohu uplatňovat nejen svoji lásku k řemeslu, ale i výtvarné cítění a fantazii. Je to překrásná tvůrčí práce, jejíž výsledkem není jen účelový předmět, ale i šperk, talisman a prostředek k potěšení a hlubokému rozjímání. A třeba i módní doplněk gentlemana či dámy. Z každé další vyrobené dýmky jsem pocítil, že se mé schopnosti a zručnost zlepšují a že mé ruce a mysl nabývají na umu. Dýmky vyrábím především srdcem a jejich tvorba mi přináší radost a potěšení. A tak tiše doufám, že i Vám přinesou mé dýmky nadšení, potěchu a příjemný zážitek v podobě bafání chutného kouře. 

Chladný kouř a pohodu při posezení s dýmkou Vám z celého srdce přeje Jiří „Biftek“ Maczko

Pro vyhledání dýmky podle detailních parametrů použijte
Podrobné vyhledávání dýmek

 

Dýmka Jiří Biftek Maczko Rhodesian Buddha Bambus Dárek

5 200,-
18+
Náhled
Dýmka s certifikátem
Brno
Tyršova 847, Modřice
Tel.: 603 707 020
E-mail: etrafika@etrafika.cz
Po–Pá: 9:00–15:30
po telefonické domluvě
zavřít
Dýmka z dílny Jiří Biftek Maczko. Dýmka je v hladkém a pískovaném provedení. K této dýmce obdržíte certifikát, který Vám přináší další výhody. Fotografie zobrazují originál dýmky Jiří Biftek Maczko, který po objednání obdržíte.
 
Cena: 5 200 Kč
Strana:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Ministerstvo zdravotnictví varuje:
kouření způsobuje rakovinu

	
	
	
	
	

Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let.
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Souhlasím