Nákupní taška

Nákupní taška:

0 položek za 0

Přihlášení:

RegistraceZapomenuté heslo

Platební karty
Toggle menu
www.etrafika.cz
Naše kamenné prodejny
Kamenné prodejny
Shop roku
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Tomáš Basa Mahovský

Tomáš Mahovský - TM (* 1963, Česko)
Dýmky se značkou basového klíče vyrábí Tomáš ve své dílně v Buštěhradě u Kladna. První dýmky vyrobil  v roce 2006 pod bedlivým dozorem dýmkařského mistra Jana Kloučka v Kostelci spíše pro svoji radost. Práce se dřevem Tomáše chytla tak, že si vybavil vlastní dílnu a začal realizovat své nápady. Tvoří  zejména masivní dýmky plných proporcí a i klasické tvary nesou jeho nezměnitelný rukopis. Jeho oblíbeným tvarem jsou velmi  ostré bentky které jsou velmi populární jak mezi českými tak německými a rakouskými dýmkaři . Kromě briáru pracuje také s morta oak a k jeho oblíbeným materiálům patří olivové dřevo. Rád také doplňuje své dýmky aplikacemi z exotických dřev, stříbra, stabilizovaných kostí či buvolího rohu.

Tomáš Mahovský - TM (* 1963)
Tomas makes his pipes marked by  bass cleff in his workshop in Bustehrad near Kladno. He produced first pipe in 2006 under open-eyed suppervision of Jan Kloucek at Kostelec more likely forhis own pleasure. However this hobby has absorbed him as much as he established own workshop and began realize his ideas. He makes namely robust pipes of full proportions as well as classical shapes, both have his characteristic handwork. He likes full bent shapes which are very popular both by Czech and Austrian pipe smokers.Together with briar working with morta oak and like olive woods as well. His pipes decorates with applications of exotic woods, silver, stable-based bones or buffalo horn.

Pro vyhledání dýmky podle detailních parametrů použijte
Podrobné vyhledávání dýmek

 
Strana:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Ministerstvo zdravotnictví varuje:
kouření způsobuje rakovinu

	
	
	
	
	

Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let.
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Souhlasím