Nákupní taška

Nákupní taška:

0 položek za 0

Přihlášení:

RegistraceZapomenuté heslo

Platební karty
Shop roku
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Michal Novák

  Výrobě dýmek se věnuji více než tři roky, moje původní profese (novinář a fotograf) mě na začátku devadesátých let přivedla k tematice „kouření“, postupně se moje žurnalistická práce profilovala výhradně na přípravu materiálů o dýmkách a tabácích.

Během mé novinářské profese, jsem byl nějaký čas šéfredaktorem časopisu "Cigar and Pipe cocktail", a od roku 1999 jsem členem Académie Internationale de la Pipe, kde jsem aktivní v sekci „briarové dýmky“.

Navštívil jsem všechny evropské firmy vyrábějící dýmky a řadu studií v Německu, Itálii a v Dánsku. S každou návštěvou ve mně hlodala myšlenka „si to jednou zkusit“. Jeden z impulsů se stal v Itálii při návštěvě mého přítele Alberta Paronelliho, jenž mi věnoval malou historickou dýmku, jejíž tvar (i historie) mě uchvátily a později, když jsem využil pozvání Jana Kloučka na jeho workshop, tak byla mým prvním „modelem“ k výrobě. Dýmku jsem trochu upravil, zvětšil do dnes obvyklých rozměrů, a tak vznikla moje první „placatka“.

Později jsem vytvořil další dýmky pro sebe a několik dalších dýmek vzniklo na žádost mých přátel. Protože jsem ukončil aktivní práci reportéra a vyhlásil si důchod, mám čas se věnovat výrobě dýmek naplno. Úzce spolupracuji s Janem Kloučkem a beru si za čest, že jsem jedním z žáků jeho dýmkařské školy.

Navštěvuji zahraniční veletrhy a výstavy a v naší republice se snažím pravidelně zúčastňovat soutěží v pomalém kouření dýmky. 

Pro vyhledání dýmky podle detailních parametrů použijte
Podrobné vyhledávání dýmek

 

Dýmka Michal Novák 14108 Dárek

18+
Náhled
Dýmka s certifikátem
Brno
Tyršova 847, Modřice
Tel.: 603 707 020
E-mail: etrafika@etrafika.cz
Po–Pá: 9:00–15:30
po telefonické domluvě
zavřít
Dýmka z dílny dýmkaře Michala Nováka. Dýmka je v hladkém provedení. K této dýmce obdržíte certifikát, který Vám přináší další výhody. Fotografie zobrazují originál dýmky Michal Novák, který po objednání obdržíte.
 
Cena: 6 000 Kč
Strana:
Ministerstvo zdravotnictví varuje:
kouření způsobuje rakovinu

	
	
	
	
	

Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let.
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Souhlasím