Nákupní taška

Nákupní taška:

0 položek za 0

Přihlášení:

RegistraceZapomenuté heslo

Platební karty
Toggle menu
www.etrafika.cz
Naše kamenné prodejny
Kamenné prodejny
Shop roku
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Klouček Jan

Jan Klouček  - JanPipes  (*1965, Česko)
Profesionálně vyrábí dýmky od roku 1999 a řemeslu se vyučil ve francouzském Saint- Claude. Ke vzniku jeho vlastní dílny přispěla spolupráce s francouzskou firmou Chacom a její majitel Yves Grenard mu byl hlavním odborným rádcem. Perfektní zvládnutí řemesla je pro něj prioritou. Vyrábí nejen dýmky klasických tvarů, ale nechá se inspirovat a tvoří i vlastní řady dýmek, kde se nechá inspirovat třeba architekturou. Známá je jeho kolekce Gaudí Dreams. Vytvořil řadu klubových dýmek pro dýmkařské kluby napříč celým světem. Za všechny jmenujme Barcelona Pipa Club,  nebo dvojice dýmek pro mateřský klub PipE-club Dýmka.net, nebo soutěžní dýmky pro mistrovství světa v Mariánských Lázních v roce 2006.
Ve své dílně v Kostelci nad černými lesy pořádá amatérské dýmkařské workšopy, které byly původně jen pro členy mateřského PipE-clubu Dýmka. net ale postupem času se staly mezinárodními. Dává tím prostor kuřákům dýmek projít si celým výrobním postupem výroby dýmky a vyrobit si dýmku podle vlastního návrhu.

Jan Klouček  - JanPipes  (*1965, Czechia)
He produces his pipes professionally from 1999 and served out the craf in French city Saint-Claude. He started off his own workshop after collaboration with French company Chacom whose owner Yves Grenard was his principal skilful mentor. His perfect craft mastery is  the priority for him. He produces not only classical pipe shapes but makes his own pipe collections inspired e.g. by architecture as well. His well-known collection is „Gaudí Dreams“. He made series of pipes for the pipe-clubs across the world e. g. Barcelona Pipe Club or two series for his home club Dýmka.net or competition pripes for the world championship at Mariánské Lázně in 2006.
He organizes amateur workshops in his work-room at Kostelec nad Černými lesy (close to Prague) originally for Czech pipe club Dymka.net but by and by they became international. The workshops are worth for the pipe smokers to see the whole manufactural operations and give opportunity to make own pipe according to own design.

Pro vyhledání dýmky podle detailních parametrů použijte
Podrobné vyhledávání dýmek

 
Strana:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Ministerstvo zdravotnictví varuje:
kouření způsobuje rakovinu

	
	
	
	
	

Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let.
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Souhlasím