Nákupní taška

Nákupní taška:

0 položek za 0

Přihlášení:

RegistraceZapomenuté heslo

Platební karty

Světoznámí kuřáci doutníků

Výjimeční muži a výjimečné doutníky patřili odjakživa k sobě, takže není divu, že této starodávné kratochvíli propadly i nejznámější a nejvlivnější osobnosti minulého století. Od chvíle, kdy v roce 1901 pronesl král Eduard VII svou slavnou proklamaci, se stalo kouření doutníků příjemným rozptýlením a často i hluboce zakořeněným zvykem mnoha politiků, filmových hvězd a celé řady dalších slavných osobností.

Jak rozhodnout, kdo si zasluhuje být označen za nejvýznačnějšího kuřáka doutníků minulého století? Některé možnosti se nabízejí samy. Z našeho top výběru jsou přinejmenším z poloviny opravdu podivuhodní kuřáci, kteří kouřili i více než 10 doutníků denně a jeden z nich, Mark Twain, dokonce prý až 20 za den. Doutník je prakticky nedílnou součástí mnoha lidí na seznamu. Například myšlenka Groucho Marxe nebo Alfreda Hitchcocka bez doutníku je nepředstavitelná.

Ostatní nominace nebyly až tak jasné. Některé známé osobnosti, jako Harrison Ford a Clarence Thomas, svou slabost pro doutníky projevují spíše v soukromí. A pak jsou zde příznivci této záliby, kteří nejsou až tolik známí svými jmény, ale i tak zanechali ve světě nezanedbatelnou stopu – Al Lerner a Paul Volcker. 

Ať už byly životy těchto lidí jakkoliv různorodé, jedno měli všechno společné: lásku k dobrým doutníkům.

Tom Cruise

Tom Cruise

Hvězda filmu Top Gun, Mission: Impossible a Eyes Wide Shut. Již od devadesátých let je velkým fanouškem doutníků. Jedna scéna jeho velkého hitu z roku 1996 - film se jmenoval Jerry Maguire - byla ...

Ministerstvo zdravotnictví varuje:
kouření způsobuje rakovinu

	
	
	
	
	

Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let.
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Souhlasím