Nákupní taška

Nákupní taška:

0 položek za 0

Přihlášení:

RegistraceZapomenuté heslo

Platební karty
Toggle menu
www.etrafika.cz
Detailní fotografie

Dýmkařský workshop u mistra dýmkařského řemesla Jana Kloučka

Dýmkařský workshop u mistra dýmkařského Jan Kloučka jako dárek. Objednávejte na emailové adrese jan@janpipes.cz

Dýmkařský workshop u mistra dýmkařského řemesla Jana Kloučka je možností pro zkušené i začínající dýmkaře seznámit s dýmkařstvím jako řemeslem, to vše včetně možností pro dýmkaře vyrobit si vlastní rukou svou dýmku dle svého přání. Workshop je možné objednat jako dárkovou poukázku svým blízkým či přátelům. Tato možnost je vhodná jako dárek k narozeninám či slavnostním výročím.
Workshop se koná v dýmkařské dílně v Kostelci nad. Č. lesy. Datum konání si dohodne účastník s panem Kloučkem v termínu, který účastníkovi bude vyhovovat v rámci pracovních dní nebo víkendu v době půl roku od vydání poukázky na workshop. Akce je jednodenní, doba trvání je cca. 9:00-16:00 hodin Základní cena workshopu je 4000,- Kč. V této ceně je obsažen materiál a veškeré použití nástrojů pro výrobu dýmky. Materiál pro dýmku je přířez z bruyerového dřeva velikost R2 1/2, materiál na náustek z ebonitu nebo akrylu dle volby účastníka. Dýmka vyrobená během workshopu bude výsledně majetkem účastníka. V případě zvláštních přání na podobu dýmky si dohodne účastník podrobnosti předem.
Tento workshop již absolvovalo mnoho dýmkařů a vždy odcházeli velmi spokojeni díky zážitku, který jim byl zprostředkován a díky dýmce, která během workshopu vznikne a  je jim milou vzpomínkou.
Cena: 4 000 Kč
Brno
Tyršova 847, Modřice
Tel.: 603 707 020
E-mail: etrafika@etrafika.cz
Po–Pá: 9:00–15:30
po telefonické domluvě
zavřít

 

Související produkty

Dárkový poukaz 1500

18+
Náhled
Cena: 1 500 Kč
ks koupit

Dárkový poukaz 10000

18+
Náhled
Cena: 10 000 Kč
ks koupit

Dárkový poukaz 3500

18+
Náhled
Cena: 3 500 Kč
ks koupit

Dárkový poukaz 100

18+
Náhled
Cena: 100 Kč
ks koupit
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Ministerstvo zdravotnictví varuje:
kouření způsobuje rakovinu

	
	
	
	
	

Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let.
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Souhlasím