Nákupní taška

Nákupní taška:

0 položek za 0

Přihlášení:

RegistraceZapomenuté heslo

Platební karty
Toggle menu
www.etrafika.cz

Doutník Santa Damiana H.2000 Director

Doutník Santa Damiana H.2000 Director
Doutník Santa Damiana H.2000 Director

Vzhled:
Doutník působí poměrně kvalitně,  solidní krycí list barvy maduro a vkusný prstýnek slibuje i solidní zážitek. Na místech styku s celofánem vznikly jakési černé fleky, které signalizují cosi neobvyklého, ale snad nejde o závadu. Nezapálený voní sladce květinově.

Konstrukce doutníku:

Na trhu je více velikostí těchto H.2000, já mám k dispozici velikost Lonsdalu. Měří něco přes 170mm, tloušťka asi 17mm. Zdá se rozumě utažený a celkové jde o slušně zpracovaný kus.

Tah:

V tahu se projevuje výše zmíněné utažení jako ne úplně nejvhodnější. Určitě bych u takovéhoto doutníku očekával lehčí tah.

Dominikánské doutníky

Kouř:

Určitě bych vyzdvihl, že je kouř docela chladný. Částečně je to jistě způsobeno horším tahem, ale svým způsobem i úzká a dlouhá konstrukce.

Hoření:

Hoří výborně.

Chuť, aroma:

Minimálně z počátku připomíná sladkou chuť Kubánských doutníků (alespoň v porovnání s těmi, se kterými jsem se setkal). V zásadě nedochází k větší degradaci chuti v průběhu kouření, postupně v chuti přibývá dostatek příjemných ořechových podtónů, které svou stabilní nasládlostí připomínají vlašáky.

Dominikánské doutníky

Popel:

Světlý, pevný.

Celkové hodnoceni:

Jedná se o velice příjemný doutník. Na můj vkus lehce silnější, ale s jemnou chutí. Rozhodně patří mezi vyšší průměr.

Autor: Tomáš Koňařík

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Ministerstvo zdravotnictví varuje:
kouření způsobuje rakovinu

	
	
	
	
	

Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let.
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Souhlasím