Nákupní taška

Nákupní taška:

0 položek za 0

Přihlášení:

RegistraceZapomenuté heslo

Platební karty
Toggle menu
www.etrafika.cz

Doutník Romeo Y Julieta Mille Fleurs

Doutník Romeo Y Julieta Mille Fleurs
Vzhled:
doutník Romeo y Julieta Mille Fleur je strojově balený doutník, jen krycí list je dobalen ručně. Vzhled krycího listu není zrovna ukázkový. Je tenký, nerovný a povrch pokrývají jakési fleky. Barva je tmavší colorado a vůně je nesmírně příjemná. Připomíná květiny a med.

Konstrukce doutníku:

Všechen použitý tabák je Kuba Natural. Délka: 128mm, tloušťka: 16mm. Rozměry vzbuzují trochu rozpaky, ale vězte, že i tento krátký a dlouhý chlapík dovede uspokojit.

Tah:

Možná malinko tužší, ale nejde o nic znepokojivého.

Kouř:

Podle očekávání je kouř řídký.

kubánské doutníky

Hoření:

Doutník hoří bez problému, 16mm průměr je snadné udržet v lati.

Chuť, aroma:

Zpočátku je chuť mírně slaná a kouř krásně voní po medu a květinách.  Uprostřed se bohužel chuť lehce rozplyne a přibude štiplavosti. Ale netrv8 to dlouho a chuť se kupodivu téměř vrací ke stejnému blahu, jaké bylo na začátku a ještě přibude nádech dubového listí. Je možné jej kouřit až do spálení pusy.

kubánské doutníky

Popel:

Světlý, místy tmavý, vroubkovitý, ale dostatečně pevný.

Celkové hodnoceni:

Přestože jde o levnější kubu, tak chuťově je naprosto výtečný a určitě bych ho doporučil. Doba kouření asi 50min, ale určitě by se dal vychutnávat déle.

Autor recenze: Tomáš Koňařík
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Ministerstvo zdravotnictví varuje:
kouření způsobuje rakovinu

	
	
	
	
	

Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let.
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Souhlasím