Nákupní taška

Nákupní taška:

0 položek za 0

Přihlášení:

RegistraceZapomenuté heslo

Platební karty
Toggle menu
www.etrafika.cz

Doutník Elisabeth Cigars Robusto

Doutník Elisabeth Cigars Robusto
Vzhled:
Barva tmavě hnědá, tedy Colorado Maduro, s leskle olejnatým povrchem. Krycí list s výraznější strukturou a žilkováním. Bouquet připomínající šňupací tabák, na pozadí s náznakem kůže. Prstýnek modro žluté barvy působící levnějším dojmem.

Konstrukce doutníku:
Velikost doutníku Robusto, délka 126mm, průměr 17,5mm. Jako krycí list je použit pensylvánský broadleaf, vázací list pochází z Indonésie a náplň tvoří Piloto Cubano z údolí Cibao. Celková konstrukce velmi dobrá, bez kazů – drobnou výtku bych měl k prstýnku, který byl přilepený ke krycímu listu a musel se sundávat s velkou opatrností. K poškození krycího listu naštěstí nedošlo

Doutníky Elisabeth Cigars

Tah:
Vcelku dobrý, kladoucí trochu větší odpor

Kouř:
Středně hustý po celou dobu kouření, světlý, krásně se vlnící ve vzduchu

Hoření:
Zapálení bezproblémové, hoření perfektní

Chuť, aroma:
Začátek krémově jemný, podtónem oříšků. V průběhu můžeme cítit drobné niance, nicméně krémová chuť zůstává stabilní po celou dobu kouření. Dochuť čokoládová, přecházející od hořké čokolády na začátku až k čokoládě mléčné na konci doutníku.

Doutníky Elisabeth Cigars

Popel:
Téměř bílý, s tmavými flíčky, připomínající jemňounkou krajku. Skvěle držel do délky tří centimetrů bez jakéhokoliv špinění

Celkové hodnocení:
Doutník Elisabeth Cigars Robusto pro mne byl velmi milým překvapením. Vzhledem k relativně nízké ceně jsem čekal doutník kvality spíše podprůměrné. Ovšem opak byl pravdou – jeho velmi jemná, krémová chuť a perfektní hoření dokázalo nastolit jedinečnou atmosféru. Je možné, že neoslní milovníky komplexních chutí nebo silnějšího tabáků, kteří by jej mohli nazvat fadním. Pro mne však byl příjemnou změnou, umožňující mi si doutník v klidu vychutnat a nepřemýšlet o tom, jestli cítím vzadu na patře maminčin štrúdl, nebo jablečný šáteček. S dobou kouření kolem jedné hodiny a deseti minut s navíc relativně nízkým obsahu nikotinu bych jej doporučil všem svátečním milovníkům doutníků.

Autor recenze: Alois Chumchal

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Ministerstvo zdravotnictví varuje:
kouření způsobuje rakovinu

	
	
	
	
	

Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let.
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Souhlasím