Nákupní taška

Nákupní taška:

0 položek za 0

Přihlášení:

RegistraceZapomenuté heslo

Platební karty
Toggle menu
www.etrafika.cz

Doutník Nat Sherman Roosevelt

Doutník Nat Sherman Roosevelt
Vzhled:
Doutník Nat Sherman Roosevelt působí jako důstojné a elegantní torpédo barvy colorado claro. Zdobí ho kvalitní, hladký krycí list connecticut shade a decentně zvolený zlatý prstýnek. Náplň je vůči krycímu listu nápadně tmavší a voní spíše méně příjemně po mokré slámě.

Konstrukce doutníku:
Rozměr doutníku je o něco menší, než u většiny torpéd, a sice má 148mm na délku a 20mm v pase. Provedení je poměrně precizní, doutník je tvarově přesný a optimálně utažený.

Doutníky Nat Sherman

Tah:
Dalo by se říci, že by mohl klást větší odpor, ale vzhledem k tomu jak je doutník slabounký, tak to zase tolik nevadí.

Kouř:
Jedná se o slabý doutník, a tak mám pocit, že úměrně tomu klesla i hustota kouře.

Hoření:
Zapálení proběhlo naprosto bez problémů a doutník hoří stabilně a vyrovnaně po celou dobu kouření.

Chuť, aroma:
Síla, chuť, aroma, zkrátka vše má příznaky superlajtky. Doutník je velice jemný od zapálení až do konce, přičemž nejvíce mi chutnal přibližně od středu, kde doutník začíná odkrývat o něco více chuti. Je mírně nasládlá s náznaky arašídů v pozadí. Příjemné je, že neštípe ani nehořkne, ale na druhou stranu ani nemá čím zaujmout.

Popel:
Popel je pevný, moc se nedrolí, k dokonalosti mu moc nechybí.

Celkové hodnoceni:
Jedná se o velice jemný a lehký doutník bez výraznějších atributů. Hodí se pro příležitosti, kdy si chcete zabafat, ale nemáte prostor pro vychutnávání. Tedy pro posezení s přáteli, které se může i protáhnout a během něhož nemusíte zůstat jen u jednoho kusu.

Autor recenze: Tomáš Koňařík
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Ministerstvo zdravotnictví varuje:
kouření způsobuje rakovinu

	
	
	
	
	

Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let.
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Souhlasím