Nákupní taška

Nákupní taška:

0 položek za 0

Přihlášení:

RegistraceZapomenuté heslo

Platební karty
Toggle menu
www.etrafika.cz

Doutník Don Diego Aniversario Figurado

Doutník Don Diego Aniversario Figurado
Vzhled:
Dominikánský doutník barvy Colorado Maduro s bílým prstýnkem rámovaným zlatou barvou. Nápisy Handmade a Dominican Republic v případě tohoto výročního doutníku vyrobeného u příležitosti 40 let značky Don Diego nahrazuje napis Selección Suprema. Vůně nezapáleného doutníku tabáková, bez výraznějších podtónů.

Konstrukce doutníku:
Tvar figurado / perfecto, délka 142mm, průměr 20mm. Krycí list Ekvádor Sumatra s jemně olejnatým povrchem a slabým žilkováním, vázací list Connecticut Broadleaf, náplň tvořená směsí dominikánského, peruánského a nikaragujského tabáku. Konstrukce perfektní. Prstýnek u tohoto kusu bohužel lehce přilepený ke krycímu listu, pro jistotu jsem jen nesundával před zahájením kouření. Po opatrném sejmutí prstýnku v průběhu kouření došlo k poškození krycího listu.

Doutníky Don Diego

Tah:
Ideální, kladoucí lehký odpor. Tah je nicméně hodně závislý na oříznutí doutníku, protože ořezáváme obě strany…

Kouř:
Středně hustý, šedivý

Hoření:
Zapálení snadné, rovnoměrné. Po dvaceti minutách začal doutník výrazněji prohořívat na jedné straně, nicméně po odstranění popela nebyl problém hoření srovnat

Doutníky Don Diego

Chuť, aroma:
Zpočátku lehce nasládlá, vonící po kůži. V průběhu kouření se lehce rozvíjí chuť burských oříšků, která graduje ve druhé třetině. V závěru pak máme šanci ucítit náznak mandlí, ale jen lehoučce, jako polibek na rozloučenou….

Popel:
Šedivý, s tmavými, lehce se odchlipujícími se vločkami - přesto velmi dobře držící do délky 3 cm

Celkové hodnoceni:

Don Diego Aniversario Figurado je vynikající doutník lehčí až střední síly, který určitě stojí za zkoušku a pravděpodobně si vás i snadno získá. Vypadá stylově, dobře hoří a humidoru se bude skvěle vyjímat.

Autor recenze: Alois Chumchal

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Ministerstvo zdravotnictví varuje:
kouření způsobuje rakovinu

	
	
	
	
	

Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let.
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Souhlasím