Nákupní taška

Nákupní taška:

0 položek za 0

Přihlášení:

RegistraceZapomenuté heslo

Platební karty
Toggle menu
www.etrafika.cz

Doutník Don Diego Torpedo

Doutník Don Diego Torpedo
Vzhled:
Klasické torpédo s hedvábně hladkým krycím listem barvy colorado claro. Prstýnek působí trochu lacině a celkově jde o na první dojem pěkný, ale nikterak pompézní kousek. Doutník Don Diego Torpedo voní sladce s nádechem dřeva.

Konstrukce doutníku:
Doutník je 152mm dlouhý a má 20mm v průměru. Krycí list je typu Connecticut shade. Tyto krycí listy pocházejí z rostlin rostoucích ve stínu, tedy pro tabák přirozených podmínek a ve výsledku dodávají povrchu doutníku hladkost jako po ataku žehličkou. Náplň pak tvoří směs brazilských a dominikánských tabáků. Prstýnek jde snadno a bez poškození dolů.

Doutníky Don Diego

Tah:
Ideální a stabilní po celou dobu kouření.

Kouř:
Hustota kouře standardní.

Hoření:
Od začátku až dokonce se doutník choval naprosto vzorně a bez jakýchkoliv zásahů hořel naprosto rovnoměrně po celém obvodu.

Doutníky Don Diego

Chuť, aroma:
Obecně je chuť velice stabilní od zapálení až do konce. V zásadě je doutník jemný, příjemně nasládlý, ale bez jakéhokoliv zabarvení či zajímavých podtónů. Přibližně v půlce potěší lehkou krémovostí, ke které se časem přidají kešu oříšky.

Popel:
Krásně hladký, bílý a pevný. Nedrolí se a je přesně takový, jaký ho má dobrý doutník mít.

Celkové hodnoceni:
Musím říci, že mě tento doutník příjemně překvapil svými vlastnostmi, jako je rovnoměrné hoření, stabilita popela a vyrovnaný tah. Chuťově je sice přátelský, ale spíše obyčejný. Dá se říci, že rozhodně nezklame, chuťově uspokojí, ale nenadchne. Jedná se spíše o poměrně lehký doutník.

Autor recenze: Tomáš Koňařík
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Ministerstvo zdravotnictví varuje:
kouření způsobuje rakovinu

	
	
	
	
	

Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let.
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Souhlasím