Nákupní taška

Nákupní taška:

0 položek za 0

Přihlášení:

RegistraceZapomenuté heslo

Platební karty
Toggle menu
www.etrafika.cz

Doutník A.Turrent Six Generations

Doutník A.Turrent Six Generations
Vzhled
Doutník A. Turrent 6 Generations kuřáka zaujme lehce žilnatým povrchem hrubších krycích listů odstínu Corojo.  Délka doutníků je 127 mm a prstýnek má velikost 52. Prstýnek je oproti ostatním značkám většího rozměru, jak si můžete všimnout i na ostatních sériích této značky, např. A. Turrent Triple Corojo.

Konstrukce doutníku
Konstrukce doutníku je dobrá, na dotek působí tvrdším dojmem i přes dobré zavlhčení, z konce doutníků nečouhá tabák i jeho hlava (část, kde se doutník ořezává) působí dojmem kvalitního zpracování.  Oříznutí piercerem nečiní žádné problémy, oblý nůž zajede do doutníku lehce a řez se netřepí.

Doutníky A. Turrent

Tah
Následný tah je bohužel horší, zkouším zapálit, a dávám doutníku šanci trochu se rozhořet, s nadějí, že se rozhoří. Bohužel marně. Po necelém centimetru doutník dořezávám gilotinou, ale nepomáhá ani toto. V recenzích jiných (i zahraničních) kuřáků, jsem o tahu našel pouze kladné reakce, vykládám si to tedy jako vadný kus.

Kouř
Pokud bych posuzoval kouř, za ideálních podmínek, tak by byl zcela jistě lepší. V případě tohoto kusu, který měl špatný tah, byla i produkce kouře slabší, i přes jeho příjemný šedobílý odstín, tedy hodnotím jako průměr. Pokud jsem se snažil více a tahal hodně silou, tak byla produkce kouře dobrá.

Doutníky A. Turrent

Hoření
Hoření je dobré i přes špatný tah, který dával opravdu zabrat. Rovnoměrné, je třeba doutníku pomoci pouze jednou a to až ke konci hoření.

Chuť, aroma
Chuť doutníku je kakaová, pozorovat zde můžete i tóny kávy doplněné o ostřejší koření, aroma před zapálením působí stejně, kakaem s tóny koření vyniká zejména pata doutníku, zatímco tělo působí zemitěji. Ke konci doutníku se chuť značně mění a vyniká zejména chuť tabáku.

Doutníky A. Turrent

Popel
Popel byla jedna z vlastností doutníku, která mne mile překvapila, držel přibližně tři cm a měl šedobílou barvu. Zejména zezačátku působil kvalitním dojmem, kdy byl kompaktní i po obvodu, postupně odpadával přibližně po třech cm.

Celkové hodnocení:
Doutník mi chuťově seděl více, než série Triple Corojo, vzhledem ke špatnému tahu jej hodnotím třemi hvězdičkami z pěti. Nicméně předpokládám, že při zopakování a naražení na lepší kus co se tahu týká, by mohl být hodnocen lépe, hlavně podle recenzí ostatních kuřáků, Tato recenze byla psána značně subjektivně, po dalším kusu ji nejspíše zaktualizuji, případně budu rád za komentáře.

Doutníky A. Turrent

Autor recenze: Zdeněk Hauk

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Ministerstvo zdravotnictví varuje:
kouření způsobuje rakovinu

	
	
	
	
	

Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let.
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Souhlasím