Nákupní taška

Nákupní taška:

0 položek za 0

Přihlášení:

RegistraceZapomenuté heslo

Platební karty
Toggle menu
www.etrafika.cz

Doutník Montecristo Edmundo

Doutník Montecristo Edmundo
Vzhled:
Doutník Montecristo Edmundo je pojmenován po hrdinovi Dumasova románu Hrabě Montecristo Edmundo Dantesovi. Tento román, s nímž je spjat, býval v minulém století předčítán dělníkům v doutníkových manufakturách. Barva doutníku je tmavší colorado, možná až colorado maduro s nádherným olejnatým nádechem. Doutník není balený ve folii a i přes skromný prstýnek, působí  velice důstojně. Krycí list je malinko flekatý. Aroma nezapáleného je výrazně medové, květinové. 

Konstrukce doutníku:
Náplň, vázací i krycí list je tvořen tabákem z Kubánské oblasti Vuelta Abajo. Z této oblasti údajně pochází nejlepší tabák na světě! Rozměry jsou 135x21mm. Doutník je optimálně utažený.Tah:
Tah je naprosto dokonalý. Doutník klade optimální odpor.

Kouř:
Hustota kouře je bohatá, úměrná jeho solidní tloušťce, a tak nabízí hojné vypouštění kroužků, a požitek z prázdné, tiché restaurace, ze které se osazenstvo raději evakuuje.  Hoření:
Doutník hoří pohodlně, na svou tloušťku krásně rovnoměrně.

Chuť, aroma:
Zpočátku je chuť mírně slaná, přitom při silnějším potáhnutí krásně zesládne. Doutník v chuti nikde nevystrkuje drápky a je úžasně jemný od začátku až do konce. Nějaké ty chuťové barvičky hledám marně, a je to jen a jen dobře. Cítím jen chuť perfektního tabáku. Ke konci se přidá jen trochu kávové hořkosti. Jedním slovem dokonalost.  

Popel:
Popel je světlý a neuvěřitelně pevný, nedrolící se.

Celkové hodnoceni:
Tento doutník si píšu na seznam mých nejoblíbenějších. Je přesně takový jaké mají doutníky být. Vzhledem budí respekt a potěší naprosto sametově hladkou chutí. Doba kouření kolem hodinky a čtvrt.

Autor recenze: Tomáš Koňařík
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Ministerstvo zdravotnictví varuje:
kouření způsobuje rakovinu

	
	
	
	
	

Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let.
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Souhlasím