Nákupní taška

Nákupní taška:

0 položek za 0

Přihlášení:

RegistraceZapomenuté heslo

Platební karty
Toggle menu
www.etrafika.cz

Co dělat, když je pata doutníku poškozená?

Co dělat, když je pata doutníku poškozená?
Pokud se jedná o mírné třepení nebo třeba vyhřezlý kousek tabáku narušující jinak bezvadnou stavbu těla doutníku, stačí patu po oříznutí zapálit. Porušenému místu pak věnujeme během zapalování větší pozornost a snažíme se o bezvadné zapálení.
Nemá smysl doutník hned vyhazovat nebo ho považovat za bezcenný. Něco jiného je vada skrytá ve středu těla, kde prasklina bude obtěžovat po celou dobu hoření a bude znemožňovat kouření. Něco úplně jiného je drobná oděrka na patě, která může vzniknout i během manipulace. Drobné oděrky může způsobit tuba nebo papírový obal, o který se doutník otírá. Stejně dobře se může stát, že doutník nabírá nečekaně na objemu a krycí list ztrácí na pružnosti.
Pokud tedy je pata doutníku poškozená jen mírně nebo se jedná jen o malé oděrky, zvažte, zda to stojí za Vaši pozornost? Někdy je lepší doutník zapálit, věnovat pozornost popelu ve chvíli, kdy se spaluje právě nevzhledná nebo poškozená část a víc se věnovat chuti samotné.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Ministerstvo zdravotnictví varuje:
kouření způsobuje rakovinu

	
	
	
	
	

Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let.
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Souhlasím