Nákupní taška

Nákupní taška:

0 položek za 0

Přihlášení:

RegistraceZapomenuté heslo

Platební karty
Toggle menu
www.etrafika.cz

Dýmky Ser Jacopo - italská elegance

Elegance z Itálie

Latinským citátem Per Aspera ad Astra, který můžeme volně přeložit Usilovnou prací k vytouženému výsledku, se více než 30 let řídil Giancarlo Guidi, který v roce 1982 založil dílnu italských dýmek Ser Jacopo. Jeho dýmky jsou přesně takové, jaké si pod zmíněným mottem představíte – precizně udělané z toho nejlepšího italského dřeva, ručně vyřezávané a do nejmenšího detailu dotažené k dokonalosti italskými mistry dýmkaři. Mistrná práce je vidět nejen na hlavičce, ale také na náustku.
Již během svých studií umění propadl Guidi krásným tvarům dýmky a rozhodl se nepodlehnout kompromisu mezi funkčností a vzhledem dýmky. I proto jsou italské dýmky Ser Jacopo dodnes považovány za klenoty mezi dýmkami. Dokáží vás nadchnout nejen svými skvělými kuřáckými vlastnostmi nebo chutí dřeva, ale stanou se právoplatným uměleckým kouskem ve vaší sbírce. Giancarlo Guidi nikdy nepřestal ve svém díle vidět symboly a prostřednictvím dýmek nechával promlouvat i svou další vášeň – lásku k umění a renesanci. Některé ze sérií těchto dýmek jsou tak dodnes věnovány světovým umělcům, svým zpracováním odkazují na jejich tvorbu a životní nutnost obklopovat se vším krásným, kterou Guidi cítil, je z nich patrná na první pohled.
Dílna Ser Jacopo dodnes vytvoří jen několik tisíc kusů dýmek ročně. Vy se můžete o jejich poctivém provedení i výjimečném vzhledu sami přesvědčit. Až na dýmce objevíte výše zmíněný latinský citát, který každou z těchto italských dýmek zdobí, poznáte, že dílo Giancarla Guidiho je přesně takové, jaké celý život chtěl, aby bylo – jedinečné a přitom zcela funkční.

Ser Jacopo z Itálie


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Ministerstvo zdravotnictví varuje:
kouření způsobuje rakovinu

	
	
	
	
	

Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let.
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Souhlasím